Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2

Optical Fiber Extension Cable 2km OTDR Launch Cable Fiber Ring 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2
Optical Fiber Extension Cable 2km OTDR Launch Cable Fiber Ring 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 Optical Fiber Extension Cable 2km OTDR Launch Cable Fiber Ring 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2

Duży Obraz :  Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: SC/UPC-SC/UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Szczegółowy opis produktu
Złącze: SC/UPC-SC/UPC błonnik: odsłonić
Model: Tryb pojedyńczy Liczba włókien: Zwykły
Kolor kabla: Żółty Długość: 2 km
High Light:

Przedłużacz OTDR Launch Cable

,

Przedłużacz światłowodowy z pierścieniem

,

Przedłużacz światłowodowy 2 km

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2

 

Opisy:

Kabel OTDR Launch został zaprojektowany, aby pomóc w testowaniu kabla światłowodowego podczas korzystania z OTDR.Pudełko OTDR Launch Fiber jest używane z reflektometrami optycznymi w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zminimalizować wpływ impulsu startowego OTDR na niepewność pomiaru.Dostępne w różnych konfiguracjach i długościach włókien.

 

Cechy:

1. Włókno gołe
2. Opcje złączy: SC/LC/FC/ST, E2000 itp

3. Tryb pojedynczy lub tryb Multi
4.Maks.pojemność: 2 km

 

Zdjęcia produktów:

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 0Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 1

 

Powiązane zdjęcia produktów:

 

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 2

 

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 3Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 4

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 5Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 6Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 7Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 8

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 9Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 10Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 11Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 12

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaż@bluetotech.com

 

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 13

Przedłużacz światłowodowy 2km Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 2000m SC/UPC-SC/UPC OS2 14

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas