Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

(87)
Chiny Mellanox MAM1Q00A-QSA Moduł konwertera Mellanox 40G QSFP+ na 10G SFP+ fabryka

Mellanox MAM1Q00A-QSA Moduł konwertera Mellanox 40G QSFP+ na 10G SFP+
Kontakt

Mellanox MAM1Q00A-QSA Moduł konwertera Mellanox 40G QSFP+ na 10G SFP+ 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Zdjęcia produktów Powiązane modele Cisco Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-28 15:16:49
Chiny Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco QSFP-40/100 SRBD Oryginalny nowy Cisco 40/100G SRBD QSFP fabryka

Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco QSFP-40/100 SRBD Oryginalny nowy Cisco 40/100G SRBD QSFP
Kontakt

Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco QSFP-40/100 SRBD Oryginalny nowy Cisco 40/100G SRBD QSFP Cisco Cisco QSFP-40/100 SRBD 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Zdjęcia produktów Powiązane modele Cisco Aby ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-28 11:24:56
Chiny FTL9558REPM-TE Finisar 100GBASE-SR4 Równoległy optyczny nadajnik-odbiornik MMF 100 m Gen3 QSFP28 fabryka

FTL9558REPM-TE Finisar 100GBASE-SR4 Równoległy optyczny nadajnik-odbiornik MMF 100 m Gen3 QSFP28
Kontakt

Finisar 100GBASE-SR4 Równoległy optyczny nadajnik-odbiornik MMF 100 m Gen3 QSFP28 FTL9558REPM-TE 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Cechy: Obudowa QSFP28 z możliwością podłączania podczas pracy Obs... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-25 16:50:25
Chiny Avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T SFP miedziany nadajnik-odbiornik RJ45 1.25G fabryka

Avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T SFP miedziany nadajnik-odbiornik RJ45 1.25G
Kontakt

100% nowy oryginalny Avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T SFP miedź RJ45 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Obraz: Uszczelka: Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaż@bluetotech... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-25 16:49:30
Chiny AFBR-709DMZ-IN2 Moduł nadawczo-odbiorczy Intel Ethernet SFP SR 10G 850nm LASER PROD 21CFRJ fabryka

AFBR-709DMZ-IN2 Moduł nadawczo-odbiorczy Intel Ethernet SFP SR 10G 850nm LASER PROD 21CFRJ
Kontakt

Intel Ethernet SFP SR 10G 850nm LASER PROD 21CFRJ) AFBR-709DMZ-IN2 Podwójna szybkość 10GBASE-SR/1000BASE-SX 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-25 16:48:14
Chiny Finisar FTLX1475D3BCL nowy oryginalny transceiver optyczny 10Gb/s 10km 1310nm jednomodowy Datacom SFP+ fabryka

Finisar FTLX1475D3BCL nowy oryginalny transceiver optyczny 10Gb/s 10km 1310nm jednomodowy Datacom SFP+
Kontakt

Nowy oryginalny Finisar FTLX1475D3BCL 10Gb/s 10km 1310nm jednomodowy Datacom SFP+ transceiver optyczny Cechy: SFP+ z możliwością podłączania podczas pracy Obsługuje przepływności od 9,95 do 10,5 Gb/s Rozpraszan... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-25 15:40:11
Chiny FCLF8520P2BTL-AL Finisar 1000BASE-T miedziany nadajnik-odbiornik SFP FINISAR 1.25G SFP RJ45 fabryka

FCLF8520P2BTL-AL Finisar 1000BASE-T miedziany nadajnik-odbiornik SFP FINISAR 1.25G SFP RJ45
Kontakt

FCLF8520P2BTL-AL Finisar 1000BASE-T miedziany nadajnik-odbiornik SFP FINISAR 1.25G SFP RJ45 Cechy produktu: ●Dwukierunkowe łącza danych do 1,25 Gb/s ●Obszar SFP z możliwością podłączania podczas pracy ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-25 15:04:00
Chiny FTLX1472M3BTL FINISAR 10Gb/s Multi-Rate 10km Jednomodowy Transceiver SFP+ fabryka

FTLX1472M3BTL FINISAR 10Gb/s Multi-Rate 10km Jednomodowy Transceiver SFP+
Kontakt

FTLX1472M3BTL FINISAR 10Gb/s Multi-Rate 10km Jednomodowy Transceiver SFP+ Cechy produktu: ●Obszar SFP+ z możliwością podłączania podczas pracy ●Długość łącza do 10 km ●6,14, 8,5 i 9,83 do 11,3 Gb/s ● -40 do 85 ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-16 22:49:12
Chiny Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco GLC-T SFP 1000BASE-T SFP 100m RJ45 fabryka

Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco GLC-T SFP 1000BASE-T SFP 100m RJ45
Kontakt

Moduł nadawczo-odbiorczy CISCO GLC-T SFP 1000BASE-T SFP 100m RJ45 Oryginalna nowa marka Cisco 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Zdjęcie produktu: Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i posiadamy ponad 10... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-02 20:15:25
Chiny Cisco SFP-10G-SR = Moduł nadawczo-odbiorczy Oryginalny optyczny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco 10G SR SFP fabryka

Cisco SFP-10G-SR = Moduł nadawczo-odbiorczy Oryginalny optyczny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco 10G SR SFP
Kontakt

Nowy oryginalny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP-10G-SR = Oryginalny optyczny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G SR 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Aby uzyskać wi... Czytaj więcej Najlepsza cena
2022-11-02 18:35:52
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|