Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy

OTDR Launch Cable Fiber Ring 300m SC/APC-SC/APC Optical Fiber Extension Cable Single mode
OTDR Launch Cable Fiber Ring 300m SC/APC-SC/APC Optical Fiber Extension Cable Single mode OTDR Launch Cable Fiber Ring 300m SC/APC-SC/APC Optical Fiber Extension Cable Single mode

Duży Obraz :  Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: SC/APC-SC/APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Szczegółowy opis produktu
Złącze: SC/APC-SC/APC błonnik: odsłonić
Model: Tryb pojedyńczy Liczba włókien: Zwykły
Kolor kabla: Żółty Długość: 300m
High Light:

Przedłużacz Simplex Pierścień światłowodowy

,

kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy

,

kabel startowy 300 m

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy

 

Opisy:

Kabel OTDR Launch został zaprojektowany, aby pomóc w testowaniu kabla światłowodowego podczas korzystania z OTDR.Pudełko OTDR Launch Fiber jest używane z reflektometrami optycznymi w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zminimalizować wpływ impulsu startowego OTDR na niepewność pomiaru.Dostępne w różnych konfiguracjach i długościach włókien.

 

Cechy:

1. Włókno gołe
2. Opcje złączy: SC/LC/FC/ST, E2000 itp

3. Tryb pojedynczy lub tryb Multi
4.Maks.pojemność: 2 km

 

Zdjęcia produktów:

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 0

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 1

Powiązane zdjęcia produktów:

 

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 2Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 3

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 4Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 5Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 6Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 7

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 8Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 9Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 10Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 11

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaż@bluetotech.com

 

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 12

Kabel startowy OTDR Pierścień światłowodowy 300m Przedłużacz światłowodowy SC/APC-SC/APC Jednomodowy 13

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas