Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color

JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color

JONHON Huawei Fiber Optic Patch Cord LC-LC OM3 Multimode Duplex JONHON Huawei Fiber Patch Cable Multi Mode Aqua Color
JONHON Huawei Fiber Optic Patch Cord LC-LC OM3 Multimode Duplex JONHON Huawei Fiber Patch Cable Multi Mode Aqua Color JONHON Huawei Fiber Optic Patch Cord LC-LC OM3 Multimode Duplex JONHON Huawei Fiber Patch Cable Multi Mode Aqua Color

Duży Obraz :  JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JONHON,Huawei
Numer modelu: LC-LC OM3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 2 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Opcja złącza: LC/UPC Liczba włókien: Dupleks
Rodzaj włókna: MM OM3 kurtka kablowa: PCV, LSZH
Kolor kabla: wodny
High Light:

Kabel światłowodowy wielomodowy

,

kabel światłowodowy Duplex

,

kabel krosowy OM3 LC

JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color

 

Aplikacja:
Wyposażenie testowe
FTTX+LAN
Światłowód CATV
Optyczny system komunikacyjny
Telekomunikacja

 

Zdjęcie produktu
JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color 0
JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color 1
 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com

 

 

JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color 2

JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy LC-LC OM3 wielomodowy dupleks JONHON Huawei światłowodowy kabel krosowy wielomodowy Aqua Color 3

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas