Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode

Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode

Fiber Optic Mini LC Uniboot To LC Patch Cord 2mm Optical Fiber Patch Cable Mini LC Uniboot-LC Single Mode
Fiber Optic Mini LC Uniboot To LC Patch Cord 2mm Optical Fiber Patch Cable Mini LC Uniboot-LC Single Mode Fiber Optic Mini LC Uniboot To LC Patch Cord 2mm Optical Fiber Patch Cable Mini LC Uniboot-LC Single Mode

Duży Obraz :  Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blueto
Orzecznictwo: CE/ROHS/ISO9001
Numer modelu: Mini LC uniboot-LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Opcja złącza: Mini LC uniboot-LC Typ okucia: UPC
Liczba włókien: Dupleks Rodzaj włókna: SM
Średnica kabla: 2mm kurtka kablowa: PCV, LSZH
Kolor kabla: Żółty
High Light:

Światłowodowy kabel krosowy LC Uniboot

,

światłowodowy kabel krosowy LC

,

jednomodowy kabel krosowy LC

Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode

 

Aplikacja:
Wyposażenie testowe
FTTX+LAN
Światłowód CATV
Optyczny system komunikacyjny
Telekomunikacja

 

Specyfikacja:

Parametr Jednostka FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM SM MM SM MM SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Strata wtrąceniowa (typowa) dB ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,3
Strata zwrotu dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Długość fali roboczej Nm 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Wymienność dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Wibracja dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Temperatura robocza -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Temperatura przechowywania -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Średnica kabla mm φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9
 
Zdjęcie produktu
Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode 0
Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode 1

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com

 

 

Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode 2

Światłowodowy kabel krosowy Mini LC uniboot do LC Kabel światłowodowy 2 mm Mini LC uniboot-LC Single Mode 3

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas