Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP

(39)
Chiny FTLX8574D3BCL SFP+ Finisar Original 10G 850nm 400m 10GBASE-SR/SW 400m wielomodowy transceiver Datacom SFP+ fabryka

FTLX8574D3BCL SFP+ Finisar Original 10G 850nm 400m 10GBASE-SR/SW 400m wielomodowy transceiver Datacom SFP+
Kontakt

FTLX8574D3BCL SFP+ Finisar Original 10G 850nm 400m 10GBASE-SR/SW 400m wielomodowy transceiver Datacom SFP+ Cechy SFP+ z możliwością podłączania podczas pracy Obsługuje szybkości transmisji od 9,95 do 10,5 Gb/s ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-09-09 23:57:16
Chiny Oryginalny Finisar FTLX8573D3BTL 10G 850nm 300m SFP + optyczny nadajnik-odbiornik Temperatura przemysłowa fabryka

Oryginalny Finisar FTLX8573D3BTL 10G 850nm 300m SFP + optyczny nadajnik-odbiornik Temperatura przemysłowa
Kontakt

Oryginalny Finisar FTLX8573D3BTL 10G 850nm 300m SFP + optyczny nadajnik-odbiornik Temperatura przemysłowa Moduł optyczny 10G 850nm 300m Marka: 100% oryginał Finisar Gwarancja 1 rok Wystarczająca ilość zapasów ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-09-09 23:03:00
Chiny 1000 Podstawowy moduł wzmacniacza optycznego Cisco, światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy GLC-LH SMD fabryka

1000 Podstawowy moduł wzmacniacza optycznego Cisco, światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy GLC-LH SMD
Kontakt

Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP GLC-LH SMD 100% nowa oryginalna marka Gwarancja 1 rok Cechy Marka Cisco 1.25G 10KM Miejsce pochodzenia Malezja Stan Używany Współczynnik kształtu SFP Długość fali: 1310nm ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-08-09 15:15:17
Chiny Aktywny kabel optyczny AOC 25G SFP28 o długości 50 m podłączany na gorąco fabryka

Aktywny kabel optyczny AOC 25G SFP28 o długości 50 m podłączany na gorąco
Kontakt

40G QSFP + AOC Kompatybilny z aktywnym kablem optycznym Cisco / Juniper Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Rodzina SFP28-25G-AOCxM to aktywne kable optyczne SFP28 (AOC) do ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:50:38
Chiny Złącze LC OM2 OM3 40G QSFP + aktywny kabel optyczny AOC fabryka

Złącze LC OM2 OM3 40G QSFP + aktywny kabel optyczny AOC
Kontakt

Aktywny kabel optyczny 40G QSFP do 4 SFP + AOC 3M, 40G QSFP + AOC Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Interfejs elektryczny zgodny ze złączem QSFP + (SFF-8436) i złączami SFP + ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:48:46
Chiny Centrum danych QSFP28 10M 100G AOC aktywny kabel optyczny fabryka

Centrum danych QSFP28 10M 100G AOC aktywny kabel optyczny
Kontakt

100G QSFP28 do QSFP28 AOC Aktywny kabel optyczny Centrum danych 10 m, 15 m Kompatybilny Juniper, Cisco, Huawei itp. Funkcje: Czterokanałowy aktywny kabel optyczny full-duplex Obsługa wielu portów: 10 Gb / si 25 ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:47:09
Chiny 40G QSFP + do 4SFP + kompatybilny z AOC 3M aktywny kabel optyczny fabryka

40G QSFP + do 4SFP + kompatybilny z AOC 3M aktywny kabel optyczny
Kontakt

40G QSFP + AOC Kompatybilny z aktywnym kablem optycznym Cisco / Juniper Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Interfejs elektryczny zgodny ze złączem QSFP + (SFF-8436) i złączami ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:44:41
Chiny AOC 56G QSFP + do QSFP + aktywny kabel optyczny OM2 10 M. fabryka

AOC 56G QSFP + do QSFP + aktywny kabel optyczny OM2 10 M.
Kontakt

AOC 56G QSFP + do QSFP + aktywny kabel optyczny OM2 Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Seria 56G QSFP + AOC to aktywne kable optyczne (AOC), które umożliwiają dwukierunkową ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:40:32
Chiny Aktywny kabel optyczny 56G QSFP do QSFP AOC OM3 100 M. fabryka

Aktywny kabel optyczny 56G QSFP do QSFP AOC OM3 100 M.
Kontakt

Aktywny kabel optyczny 56G QSFP + AOC OM3 100 M. Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Seria 56G QSFP + AOC to aktywne kable optyczne (AOC), które umożliwiają dwukierunkową ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:36:36
Chiny Aktywny kabel optyczny QSFP28 4SFP28 AOC 100G 850nm fabryka

Aktywny kabel optyczny QSFP28 4SFP28 AOC 100G 850nm
Kontakt

QSFP28-4SFP28 AOC 100G Aktywny kabel światłowodowy Kompatybilny HW, H3C, CISCO, ZTE, JUNIPER, NOKIA itp. Opis produktu Aktywny kabel optyczny QSFP28-4SFP28-AOC, zintegrowane cztery kanały danych, łączna ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-02-05 14:36:30
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|