Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Złącza światłowodowe

Złącza światłowodowe

(15)
Chiny Złącza światłowodowe MU Uniboot Duplex Odporność na korozję 2,0 mm fabryka

Złącza światłowodowe MU Uniboot Duplex Odporność na korozję 2,0 mm
Kontakt

Złącze światłowodowe MU Uniboot Duplex 2.0mm 0.9mm Funkcja -Odporność na korozję; -Niska strata wtrąceniowa; -Wiele typów i kolorów rękawów ogonowych; -Trwały; -Zgodność z normą IEC-61754. Podanie -Sieć ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-06-28 18:08:01
Chiny Wtyczka światłowodowa LC OM3 OM4 z pętlą zwrotną jednomodowa, wielomodowa fabryka

Wtyczka światłowodowa LC OM3 OM4 z pętlą zwrotną jednomodowa, wielomodowa
Kontakt

Światłowód LC SM MM OM3 OM4 Loopback Światłowód Loopback LC Single Mode Multi Mode OM3 OM4 Fibre Optic Loopbacks jest przeznaczony do zapewnienia nośnika zwrotnego patcha dla sygnału światłowodowego;zazwyczaj ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-06-03 16:56:51
Chiny Złącza światłowodowe jednomodowe wielomodowe Lookback 24-rdzeniowe OM3 OM4 fabryka

Złącza światłowodowe jednomodowe wielomodowe Lookback 24-rdzeniowe OM3 OM4
Kontakt

Światłowód MTP MPO Lookback 12-rdzeniowy 24-rdzeniowy jednomodowy wielomodowy OM3 OM4 Fibre Optic Loopbacks jest przeznaczony do zapewnienia nośnika zwrotnego patcha dla sygnału światłowodowego;zazwyczaj jest u... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-06-03 16:53:34
Chiny SC UPC LC APC Światłowodowa pętla zwrotna OM3 OM4 z certyfikatem ROHS fabryka

SC UPC LC APC Światłowodowa pętla zwrotna OM3 OM4 z certyfikatem ROHS
Kontakt

Światłowód SC UPC APC SM MM OM3 OM4 Loopback Światłowód Loopback SC / UPC LC / APC SM MM OM3 OM4 Fibre Optic Loopbacks jest przeznaczony do zapewnienia nośnika zwrotnego patcha dla sygnału światłowodowego... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-06-03 16:53:13
Chiny Wzmocnione wodoodporne szybkozłącze światłowodowe SC fabryka

Wzmocnione wodoodporne szybkozłącze światłowodowe SC
Kontakt

Wstępnie zakończone wzmocnione szybkie złącze światłowodowe Mini SC firmy Huawei funkcje 1.Kosztowne rozwiązanie do terminacji wewnętrznej. 2. niskie straty wtrąceniowe i dodatkowe straty. 3. Wysokość tłumienia ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-03-23 14:14:33
Chiny Dwugłowicowe kwarcowe złącza światłowodowe Zintegrowana kula fabryka

Dwugłowicowe kwarcowe złącza światłowodowe Zintegrowana kula
Kontakt

Zintegrowana kula z podwójną głowicą Qaurtz Fibre SMA905 Podanie: Doświadczenia zastosowań optycznych na pomiarze Medyczne urządzenie do wykrywania światła Krzem przemysłowy, ciecz, detekcja spektralna ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-03-23 14:11:50
Chiny Medyczne złącza światłowodowe SMA905 z metalową tuleją fabryka

Medyczne złącza światłowodowe SMA905 z metalową tuleją
Kontakt

Medyczne metalowe złącze światłowodowe SMA905 z metalową tuleją Złącze SMA-905, znane również jako złącze FSMA, było jednym z pierwszych systemów połączeń światłowodowych, które zyskały akceptację w całej bran... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-03-23 14:09:23
Chiny Światłowodowy jednomodowy SC Automatyczna migawka Złącze Simplex Standard ROHS fabryka

Światłowodowy jednomodowy SC Automatyczna migawka Złącze Simplex Standard ROHS
Kontakt

Złącze światłowodowe jednomodowe typu SC simplebreak SC Auto-shutter SC patchord to idealne rozwiązanie do wewnętrznej sieci światłowodowej z zaawansowanym mechanizmem ochrony przed kurzem i laserem. Łatwe podł... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 11:41:38
Chiny Złącze światłowodowe przed montażem Złącze światłowodowe LC 45 stopniowe złącze kątowe 3.0mm fabryka

Złącze światłowodowe przed montażem Złącze światłowodowe LC 45 stopniowe złącze kątowe 3.0mm
Kontakt

Wstępne montowanie światłowodu LC 45 stopni rozruchu Złącze 3,0 mm Parametr Jednostka LC / SC / ST / FC SM (9/125) MM (50/125 lub 62,5 / 125) PC UPC APC PC Utrata wstawki dB ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 Powrót straty ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:36:35
Chiny Złącza światłowodowe ST typu prostego, złącza światłowodowe jednomodowe fabryka

Złącza światłowodowe ST typu prostego, złącza światłowodowe jednomodowe
Kontakt

Światłowodowy prosty szybkozłącze typu ST Dane techniczne Nie ma potrzeby łączenia maszyn, łatwa obsługa Blokada typu push z przodu. Rodzaj pre-polish. Opis Oparty na unikalnej technologii zagniatania pudeł ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|