Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Pigtail światłowodowy

Pigtail światłowodowy

(19)
Chiny 12 kolorów SC Pigtail światłowodowy złącze w kolorze aqua 12-rdzeniowe pigtaile fabryka

12 kolorów SC Pigtail światłowodowy złącze w kolorze aqua 12-rdzeniowe pigtaile
Kontakt

Pigtaile światłowodowe SC / UPC OM3 12 kolorów Złącze Mulit model aqua Opis produktu Pigtaile światłowodowe to krótkie włókno światłowodowe na stałe przymocowane do źródła, detektora lub innego urządzenia świat... Czytaj więcej Najlepsza cena
2021-04-13 14:28:04
Chiny SC / APC 12 kolorów światłowodowych pigtaili Corning Fiber Single Model fabryka

SC / APC 12 kolorów światłowodowych pigtaili Corning Fiber Single Model
Kontakt

Światłowodowe SC / APC 12 kolorów pigtaili Corning fiber Pojedynczy model Opis produktu Pigtaile światłowodowe to krótkie włókna światłowodowe na stałe podłączone do źródła, detektora lub innego urządzenia ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-08-01 16:53:22
Chiny Kabel pigtailowy światłowodowy pojedynczy model 0.9mm szczelny bufor SC APC 12 kolorów fabryka

Kabel pigtailowy światłowodowy pojedynczy model 0.9mm szczelny bufor SC APC 12 kolorów
Kontakt

12 kolorów 12 światłowodów światłowód złącza SC / APC 0,9 ​​mm szczelny bufor Opis produktu Fiber Pigtails to krótkie włókno światłowodowe na stałe podłączone do źródła, detektora lub innego urządzenia świat... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-07-15 11:01:18
Chiny Model pojedynczy Pigtail światłowodowy / Simplex Pigtail FC Model złącza APC SM SX fabryka

Model pojedynczy Pigtail światłowodowy / Simplex Pigtail FC Model złącza APC SM SX
Kontakt

Światłowodowe pigtaile FC / APC single model simplex Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności i ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny FC UPC Pigtail Kabel światłowodowy Multi Model / Pigtail Simplex FC MM SX fabryka

FC UPC Pigtail Kabel światłowodowy Multi Model / Pigtail Simplex FC MM SX
Kontakt

Światłowodowe pigtaile typu FC / UPC multi model simplex Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny LC / APC Single Mode Pigtail Światłowodowy do światłowodów CATV fabryka

LC / APC Single Mode Pigtail Światłowodowy do światłowodów CATV
Kontakt

Fiber opticLC / APC Singmodel simplex pigtaile Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności i ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny FC OM4 Pigtail światłowodowy jednomodowy z wysoką stratą powrotną fabryka

FC OM4 Pigtail światłowodowy jednomodowy z wysoką stratą powrotną
Kontakt

Światłowody ST / APC pigtaile simplex Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności i wymienialności. ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny Złącze światłowodowe ST APC Złącze UPC / APC 1310 - 1550nm Działająca długość fali fabryka

Złącze światłowodowe ST APC Złącze UPC / APC 1310 - 1550nm Działająca długość fali
Kontakt

Światłowody ST / APC pigtaile simplex Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności i wymienialności. ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny Pigtail światłowodowy jednoczęściowy APC, wiskoza światłowodowa APC SM fabryka

Pigtail światłowodowy jednoczęściowy APC, wiskoza światłowodowa APC SM
Kontakt

Oplot światłowodowy APC, pojedynczy model Pigtail Funkcje: Zgodność z IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standard. Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obs... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Chiny Niestandardowy pojedynczy tryb Pigtail / Pigtail St Simplex ST / UPC Wysoka wiarygodność / stabilność fabryka

Niestandardowy pojedynczy tryb Pigtail / Pigtail St Simplex ST / UPC Wysoka wiarygodność / stabilność
Kontakt

Światłowody ST pigtails simplex, ST / UPC sx pigtail Funkcje: Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu Wysokie, gęste połączenie, łatwe w obsłudze Wysoka wiarygodność i stabilność Dobra w powtarzalności i ... Czytaj więcej Najlepsza cena
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|