Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptyczny moduł nadawczo-odbiorczy

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G

ERICSSON RDH901027 / 1 SFP Transceiver Module 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G
ERICSSON RDH901027 / 1 SFP Transceiver Module 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G ERICSSON RDH901027 / 1 SFP Transceiver Module 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G

Duży Obraz :  ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: Ericsson
Numer modelu: RDH901027/1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 2-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Szczegółowy opis produktu
Wskaźnik: 10g Współczynnik kształtu: SFP+
Model: RDH901027/1 Długość fali: 850nm
Dystans: 26M Rodzaj włókna: FRP
ZŁĄCZE: LC Duplex Typ modułu: Wtykowe
Gwarancja: 1 rok
High Light:

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 26M MMF

,

wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP

,

moduł światłowodowy 10G SFP

ERICSSON RDH901027/1 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G

 

Oryginalna marka Ericsson

Gwarancja 1 rok
 

Zdjęcia produktów

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 0

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 1

 

Powiązane zdjęcia produktów

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 2

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 3

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 4ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 5ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 6

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 7ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 8ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 9

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 10ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 11ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 12

 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com
 
Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.Możemy dostarczyć różne marki modułów optycznych, takich jak Finisar/Juniper/Cisco/Brocade/AVAYA/ALCATEL/ERICSSON/Avago/Source/WTD/JDSU/INTEL itp. Mamy wystarczająco dużo zapasów w magazynie, aby szybko dostarczyć.
 

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 13

ERICSSON RDH901027/1 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 10GBASE-SR SFP+ 26M MMF 10G 14

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas