Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptyczny moduł nadawczo-odbiorczy

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/S 1310nm 2km SFP Transceiver Module 6G Single Mode
FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/S 1310nm 2km SFP Transceiver Module 6G Single Mode FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/S 1310nm 2km SFP Transceiver Module 6G Single Mode

Duży Obraz :  FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Numer modelu: FTLF1326P3BTL
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie neutralne
Czas dostawy: W ciągu 2-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Szczegółowy opis produktu
Wskaźnik: 6 Gb/s Współczynnik kształtu: SFP GBIC
Długość fali: 1310nm Dystans: 2km
ZŁĄCZE: LC Duplex Typ modułu: Wtykowe
Rodzaj: FNP Diagnostyka: Cyfrowy
Gwarancja: 1 rok
High Light:

Jednomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP

,

wtykowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP LC

,

moduł nadawczo-odbiorczy GBIC SFP

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G Single Mode

 

CECHY PRODUKTU

Dwukierunkowe łącza danych do 6,144 Gb/s

SFP+ z możliwością podłączania podczas pracy

Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

Nadajnik laserowy 1310nm Fabry-Perot

Dwustronne złącze LC

Zgodny z RoHS i bezołowiowy

Do 2 km przy 6,144 Gb/s na SMF 9/125 mm

Metalowa obudowa, dla niższych EMI

Pojedynczy zasilacz 3.3 V

Zakres temperatur pracy w przemyśle: od -40°C do 85°C

 

APLIKACJE

CPRI 2,457 Gb/s

4,915 Gb/s CPRI/LTE

6,144 Gb/s CPRI/OBSAI/LTE

 

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

 

Zdjęcia produktów

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 0

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 1

 

Powiązane zdjęcia produktów

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 2FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 3FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 4
FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 5
FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 6
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com
 
Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.Możemy dostarczyć różne marki modułów optycznych, takich jak Finisar/Juniper/Cisco/Brocade/AVAYA/ALCATEL/ERICSSON/Avago/Source/WTD/JDSU/INTEL itp. Mamy wystarczająco dużo zapasów w magazynie, aby szybko dostarczyć.
 

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 7

FTLF1326P3BTL FINISAR 6Gb/s 1310nm 2km Moduł nadawczo-odbiorczy SFP 6G jednomodowy 8

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas