Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02 ) Huawei 1.25G ESFP Single Mode
Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02 ) Huawei 1.25G ESFP Single Mode Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02 ) Huawei 1.25G ESFP Single Mode

Duży Obraz :  Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S4017308 OSG010N02
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie neutralne
Czas dostawy: W ciągu 2-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Szczegółowy opis produktu
Wskaźnik: 1.25G Współczynnik kształtu: SFP
Model: S4017308 OSG010N02 Długość fali: 1310nm
Dystans: 10KM Rodzaj włókna: FNP
ZŁĄCZE: LC Duplex Typ modułu: Wtykowe
Gwarancja: 1 rok
High Light:

Wtykowy moduł jednomodowy SFP

,

jednomodowy nadajnik-odbiornik SFP LC

,

złącze LC modułu SFP

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP jednomodowy

 

Oryginalna marka Huawei

Gwarancja 1 rok
 

Zdjęcia produktów

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 0

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 1

 

Powiązane zdjęcia produktów

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 2Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 3Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 4
Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 5
Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 6
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com
 
Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.Możemy dostarczyć różne marki modułów optycznych, takich jak Finisar/Juniper/Cisco/Brocade/AVAYA/ALCATEL/ERICSSON/Avago/Source/WTD/JDSU/INTEL itp. Mamy wystarczająco dużo zapasów w magazynie, aby szybko dostarczyć.
 

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 7

Huawei 1.25G 1310nm 10km SM ESFP (S4017308 OSG010N02) Huawei 1.25G ESFP tryb jednomodowy 8

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas