Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym

CATV System PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter With Flange Beige Color
CATV System PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter With Flange Beige Color CATV System PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter With Flange Beige Color

Duży Obraz :  System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Numer modelu: SC Duplex
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Plastikowa torba
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
Szczegółowy opis produktu
Materiał: ABS lub PBT Model: SC
Rodzaj włókna: MM Liczba włókien: Dupleks
Kolor obudowy: Beżowy Kolor nasadki przeciwpyłowej: Beżowy
High Light:

Adapter dupleksowy Multi Mode Sc

,

adapter dupleksowy PBT Sc

,

adapter dupleksowy systemu CATV Sc

Beżowe nasadki przeciwpyłowe o niskiej stratności Duplex SC Adapter światłowodowy z kołnierzem MM Multi Mode Beige Color

 

Cechy

Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Dobra kompatybilność
Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych
Wysoka niezawodność i stabilność
Ceramiczny
PC, APC, UPC opcjonalnie
Jednostronnie / Dwustronnie

 

Podanie

Sieć lokalna
System telewizji kablowej
Sieci telekomunikacyjne
Test sprzętu

 

Parametry:

Fiber Optic Network Adapter LC OM3 OM4 Quad Adapter With Flange Aqua Color

 

Kino:

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 1System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 2

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 3

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 4

 

Produkty powiązane

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 5

 

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 6

System CATV PBT Multi Mode Sc Duplex Adapter z kołnierzem w kolorze beżowym 7

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas