Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem

Single Mode Duplex Fiber Optic Adapters SC APC With Flange
Single Mode Duplex Fiber Optic Adapters SC APC With Flange Single Mode Duplex Fiber Optic Adapters SC APC With Flange

Duży Obraz :  Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Numer modelu: SC / APC Duplex
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Plastikowa torba
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal
Szczegółowy opis produktu
Materiał: ABS lub PBT Model: SC / APC
Rodzaj włókna: SM Liczba włókien: Dupleks
kolor: Zielony
High Light:

Adaptery światłowodowe SC APC

,

zielone adaptery światłowodowe PBT

,

adaptery światłowodowe systemu CATV

Zielone osłony przeciwpyłowe Duplex Fiber Optic SC Adapter z kołnierzem Single Mode SC Green Color

 

Cechy

Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Dobra kompatybilność
Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych
Wysoka niezawodność i stabilność
Ceramiczny
PC, APC, UPC opcjonalnie
Jednostronnie / Dwustronnie

 

Podanie

Sieć lokalna
System telewizji kablowej
Sieci telekomunikacyjne
Test sprzętu

 

Parametry:

Fiber Optic Network Adapter LC OM3 OM4 Quad Adapter With Flange Aqua Color

 

Kino:

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem 1

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem 2

 

Produkty powiązane

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem 3

 

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem 4

Jednomodowe dupleksowe adaptery światłowodowe SC APC z kołnierzem 5

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas