Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optyczny transceiver 10G 850nm 300M Odległość

Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optyczny transceiver 10G 850nm 300M Odległość

Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optical Transceiver 10G 850nm 300M Distance
Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optical Transceiver 10G 850nm 300M Distance Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optical Transceiver 10G 850nm 300M Distance Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optical Transceiver 10G 850nm 300M Distance Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optical Transceiver 10G 850nm 300M Distance

Duży Obraz :  Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP Optyczny transceiver 10G 850nm 300M Odległość Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: Intel
Numer modelu: FTLX8571D3BCV-IT
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie neturowe
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 10g Długość fali: 850 nm
Złącze: LC Dystans: 300M
Napięcie zasilające: 3,3V Diagnostyka: Cyfrowy
Gwarancja: 1 rok
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Intel FTLX8571D3BCV-IT 10G 850nm 300M dla optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego Ethernet

  • 10G 85nm SFP + 300M transceiver optyczny
  • Wysoka jakość z certyfikatami CE, FCC i RoHS
  • Stan: oryginalny
  • Marki Compatibel: Brocade, Adtran, Marconi, Cisco, H3C, Avaya, itp.

CECHY PRODUKTU

Marka Finisar
Miejsce pochodzenia Malezja
Stan Nowy
Współczynnik kształtu SFP +
Długość fali: 850 nm
Dystans 300M
Szybkość transmisji danych (max) 10 Gb / s
Temperatura końca obudowy (° C) 0 ° C
Wysoka temperatura obudowy (° C) 70 ° C
Diagnostyka Cyfrowy
Nadajnik VCSEL
Odbiorca KOŁEK
Napięcie zasilające 3,3- 5v
Złącze LC
Gwarancja 1 rok
Certyfikat CE, RoHS, FCC
Kompatybilny z Huawei, ZTE itp.
DDMI tak
Czas dostawy W ciągu 24 godzin
Pakiet 10/36/50 szt


Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas