Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

FINISAR FTLF1419P1xCL FTLF1419P1BCL Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy Złącze Duplex LC

FINISAR FTLF1419P1xCL FTLF1419P1BCL Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy Złącze Duplex LC

FINISAR FTLF1419P1xCL FTLF1419P1BCL Fiber Optic Transceiver Module Duplex LC Connector
FINISAR FTLF1419P1xCL FTLF1419P1BCL Fiber Optic Transceiver Module Duplex LC Connector

Duży Obraz :  FINISAR FTLF1419P1xCL FTLF1419P1BCL Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy Złącze Duplex LC Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Numer modelu: FTLF1419P1BCL
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie neturowe
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 2.125G Współczynnik kształtu: SFP
Modelu: FTLF1419P1BCL Długość fali: 1310nm Band
Dystans: 55 KM Zasilanie: 3,3V
Złącze: LC Diagnostyka: Cyfrowy
Nadajnik: DFB Laser Gwarancja: 1 rok
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Nadajnik-odbiornik optyczny SFP 1000BASE-EX i 2G Fibre Channel (2GFC)

FTLF1419P1xCL, FTLF1419P1BCL

Zgodność ze światłowodem Gigabit Ethernet
1x Zgodny z Fibre Channel
Zgodny z 2x Fibre Channel
Zgodność z bezprzewodowym CPRI

Funkcje:

  • Dwukierunkowe łącza danych do 2,125 Gb / s
  • Hotplugable SFP footprint
  • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
  • Chłodzony nadajnik laserowy DFB 1310 nm
  • Złącze Duplex LC
  • Zgodny z RoHS i bezołowiowy
  • Wymagane wejście bez prędkości dla operacji Fibre Channel 1x / 2x
  • Do 55 km na 9 / 125μm SMF
  • Metalowa obudowa, dla niższego EMI
  • Pojedynczy zasilacz 3,3 V
  • Niskie rozpraszanie mocy <700mW typowe
  • Rozszerzony zakres temperatur pracy: -10 ° C do 70 ° C

Aplikacje:

  • 1,25 Gb / s Ethernet 1000Base-LX
  • Dual Rate 1.06 / 2.125 Gb / s Fibre Channel


Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas