Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

Szpulka światłowodowa światłowodowa FO SMF OTDR Atropowa szpula światłowodowa jednomodowa

Szpulka światłowodowa światłowodowa FO SMF OTDR Atropowa szpula światłowodowa jednomodowa

FO SMF OTDR Fiber Bare Cable Spool Dummy Single Mode Fiber Cable Spool
FO SMF OTDR Fiber Bare Cable Spool Dummy Single Mode Fiber Cable Spool FO SMF OTDR Fiber Bare Cable Spool Dummy Single Mode Fiber Cable Spool FO SMF OTDR Fiber Bare Cable Spool Dummy Single Mode Fiber Cable Spool

Duży Obraz :  Szpulka światłowodowa światłowodowa FO SMF OTDR Atropowa szpula światłowodowa jednomodowa Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blueto
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: OTDR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Neutralne pakowanie
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Złącze: SC FC itp. Modelu: SM lub MM
Wymiar: 190 * 100 * 50 mm
High Light:

pokrywa panelu patch

,

wizualny lokalizator uszkodzeń

Szpulka światłowodowa światłowodowa FO SMF OTDR, ślepa szpula światłowodowa jednomodowa

OTDR Dummy Single mode SMF G652D 250um Przewód OTDR z światłowodową szpulą światłowodową

Włókno pozorne OTDR, które łączy OTDR z testem łącza, ujawnia tłumienie wtrąceniowe i współczynnik odbicia dla połączenia bliskiego. Pierścień światłowodowy służy zarówno jako kabel startowy, jak i kabel odbiorczy. Włókno pozorne OTDR jest używane w połączeniu z OTDRem do mierzenia całkowitej utraty łącza światłowodu. Są one również znane jako kable do tłumienia pulsów, sznury wyrzutowe, przewody wyrzutowe, odbierają kable lub pierścienie światłowodowe.


Funkcje:

Włókno światłowodowe G652 / G657 250um
Złącza mogą być dodawane na żądanie, SC / LC / FC / ST itp
Standardowa długość: 2 km / rolka (zgodnie z Twoimi wymaganiami)
Tryb pojedynczego włókna; Włókno G.652.
Złącza można dodać zgodnie z żądaniem.
Standardowa długość: 2 km / rolka
Długość kabla można dostosować.

Podanie:

Test włókien

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas