Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

E2000 APC do LC Adaptery światłowodowe Pojedynczy model zielony dla sieci komunikacji danych

E2000 APC do LC Adaptery światłowodowe Pojedynczy model zielony dla sieci komunikacji danych

E2000 APC To LC Fiber Optic Adapters Single Model Green For Data Communication Network
E2000 APC To LC Fiber Optic Adapters Single Model Green For Data Communication Network E2000 APC To LC Fiber Optic Adapters Single Model Green For Data Communication Network

Duży Obraz :  E2000 APC do LC Adaptery światłowodowe Pojedynczy model zielony dla sieci komunikacji danych Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blueto
Orzecznictwo: ISO,ROHS
Numer modelu: SC / APC-LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5
Szczegóły pakowania: Plastikowa torba
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
materiał: Obudowa z tworzywa sztucznego Kolor: niebieski zielony
Modelu: SM pakowania: Plastikowe pudełko
High Light:

adapter kabla światłowodowego

,

adaptery złącz światłowodowych

Fiber Optic E2000 / APC to LC adapter simplex singmodel zielony kolor

SM lub MM

UPC lub APC

Niebieski lub zielony

Simplex

Dane techniczne :

Wysoka precyzja, dobra kompatybilność

Wysoka niezawodność i stabilność

Strata wtrąceniowa (dB) ≤ 0,50
Powtarzalność (dB) ≤ 0,30
Zamienność (dB) ≤ 0,30
Trwałość ≥ 1000 razy
Materiał rękawów ZrO2 ceramiczny
Temperatura pracy (℃) -25 ℃ ~ + 75 ℃
Temperatura przechowywania (℃) 25 ℃ ~ + 75 ℃

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas