Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

Adapter kabla światłowodowego Green Color E2000 / APC do adaptera FC / APC Simplex Single Model

Adapter kabla światłowodowego Green Color E2000 / APC do adaptera FC / APC Simplex Single Model

Green Color Fiber Optic Cable Adapter E2000/APC To FC/APC Adapter Simplex Single Model
Green Color Fiber Optic Cable Adapter E2000/APC To FC/APC Adapter Simplex Single Model

Duży Obraz :  Adapter kabla światłowodowego Green Color E2000 / APC do adaptera FC / APC Simplex Single Model Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blueto
Orzecznictwo: ISO,ROHS
Numer modelu: SC / APC-FC / APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5
Szczegóły pakowania: Plastikowa torba
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
materiał: Obudowa z tworzywa sztucznego Kolor obudowy: Zielony
Modelu: SM pakowania: Plastikowe pudełko lub worek PE
High Light:

adapter kabla optycznego

,

adaptery złącz światłowodowych

Światłowody E2000 / APC do adaptera FC / UPC simplex singmodel w kolorze zielonym

SM lub MM

UPC lub APC

Niebieski lub zielony

Simplex

Dane techniczne :

Wysoka precyzja, dobra kompatybilność

Wysoka niezawodność i stabilność

Strata wtrąceniowa (dB) ≤ 0,50
Powtarzalność (dB) ≤ 0,30
Zamienność (dB) ≤ 0,30
Trwałość ≥ 1000 razy
Materiał rękawów ZrO2 ceramiczny
Temperatura pracy (℃) -25 ℃ ~ + 75 ℃
Temperatura przechowywania (℃) 25 ℃ ~ + 75 ℃

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas