Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdaptery światłowodowe

Plastikowy adapter SC do LC Simplex Single Model / Multi Model z kolorem zielonym / niebieskim

Plastikowy adapter SC do LC Simplex Single Model / Multi Model z kolorem zielonym / niebieskim

Plastic SC To LC Adapter Simplex Single Model / Multi Model With Green / Blue Color
Plastic SC To LC Adapter Simplex Single Model / Multi Model With Green / Blue Color Plastic SC To LC Adapter Simplex Single Model / Multi Model With Green / Blue Color

Duży Obraz :  Plastikowy adapter SC do LC Simplex Single Model / Multi Model z kolorem zielonym / niebieskim Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blueto
Orzecznictwo: ISO,ROHS
Numer modelu: SC-LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Plastikowa torba
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
materiał: Obudowa z tworzywa sztucznego Kolor: niebieski zielony
Modelu: SM, MM pakowania: Plastikowe pudełko
High Light:

adapter kabla optycznego

,

adaptery złącz światłowodowych

Plastikowy SC do LC simplex singmodel lub multimodelowy adapter światłowodowy w kolorze zielonym lub niebieskim

SM lub MM

UPC lub APC

Niebieski lub zielony

Simplex

Dane techniczne :

Wysoka precyzja, dobra kompatybilność

Wysoka niezawodność i stabilność

Strata wtrąceniowa (dB) ≤ 0,50
Powtarzalność (dB) ≤ 0,30
Zamienność (dB) ≤ 0,30
Trwałość ≥ 1000 razy
Materiał rękawów ZrO2 ceramiczny
Temperatura pracy (℃) -25 ℃ ~ + 75 ℃
Temperatura przechowywania (℃) 25 ℃ ~ + 75 ℃

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas