Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Juniper Networks 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Juniper Networks 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP

Juniper Networks SFP Transceiver Module 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP
Juniper Networks SFP Transceiver Module 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP

Duży Obraz :  Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Juniper Networks 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: Juniper Networks
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: 40GASE-SR4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 40G Długość fali:: 850nm
Dystans: 100M Gwarancja: 1 rok
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Juniper Networks 40GASE-SR4 OM3 100m 850nm Juniper 40G QSFP

Odległość: 100M

Długość fali: 850nm

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas