Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

Oryginalny moduł SFP Finisar Qsfp28 100g podstawa Lr4 10 km Ftlc1151rdpl2

Oryginalny moduł SFP Finisar Qsfp28 100g podstawa Lr4 10 km Ftlc1151rdpl2

Original SFP Transceiver Module Finisar Qsfp28 100g base Lr4 10km Ftlc1151rdpl2
Original SFP Transceiver Module Finisar Qsfp28 100g base Lr4 10km Ftlc1151rdpl2

Duży Obraz :  Oryginalny moduł SFP Finisar Qsfp28 100g podstawa Lr4 10 km Ftlc1151rdpl2 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: FTLC1151RDPL2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Netotaion
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 100GBASE Wavlength: 1310nm
Dystans: 10 km typu: QSFP28
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

FINISAR QSFP28 100GBASE-LR4 10KM FTLC1151RDPL2

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas