Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

850nm SFP Transceiver optyczny FINISAR SR 10G FTLX8572D3BCL-G1 z roczną gwarancją

850nm SFP Transceiver optyczny FINISAR SR 10G FTLX8572D3BCL-G1 z roczną gwarancją

850nm SFP Optical Transceiver FINISAR SR 10G FTLX8572D3BCL-G1 With 1 Year Warranty
850nm SFP Optical Transceiver FINISAR SR 10G FTLX8572D3BCL-G1 With 1 Year Warranty

Duży Obraz :  850nm SFP Transceiver optyczny FINISAR SR 10G FTLX8572D3BCL-G1 z roczną gwarancją Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Numer modelu: FTLX8572D3BCL
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: moduł nadawczo-odbiorczy Modelu: FTLX8572D3BCL
Pochodzenie: Malezja
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

FINISAR SFP SR 10G 850nm FTLX8572D3BCL-G1 Moduł nadawczo-odbiorczy

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas