Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

FINISAR SFP Moduł nadawczo-odbiorczy LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Transceiver Fibre Channel

FINISAR SFP Moduł nadawczo-odbiorczy LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Transceiver Fibre Channel

FINISAR SFP Transceiver Module LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Fibre Channel Transceiver
FINISAR SFP Transceiver Module LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Fibre Channel Transceiver

Duży Obraz :  FINISAR SFP Moduł nadawczo-odbiorczy LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Transceiver Fibre Channel Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: FTLX1471D3BCL
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 10g Długość fali: 1310nm
Dystans: 10 km
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

moduł światłowodowy transceivera

Moduł FINISAR SFP LR 10G 10KM FTLX1471D3BCL Transceiver

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas