Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

850nm Parallel 150M Optical Transceiver Module FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4

850nm Parallel 150M Optical Transceiver Module FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4

850nm Parallel 150M Optical Transceiver Module FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4
850nm Parallel 150M Optical Transceiver Module FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4

Duży Obraz :  850nm Parallel 150M Optical Transceiver Module FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: FTL9551REPM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 100GBASE Długość fali: 850 nm
Dystans: 150M typu: QSFP +
High Light:

moduł światłowodowy transceivera

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

FTL9551REPM 100GBASE-SR4 850nm Parallel 150M Transceiver Module

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas