Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR

155 Mb/s OC-3 IR-1/STM S-1.1 Pluggable SFP Transceiver 1310nm 15km FTLF1323P1BTR
155 Mb/s OC-3 IR-1/STM S-1.1 Pluggable SFP Transceiver 1310nm 15km FTLF1323P1BTR 155 Mb/s OC-3 IR-1/STM S-1.1 Pluggable SFP Transceiver 1310nm 15km FTLF1323P1BTR

Duży Obraz :  155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: FTLF1323P1BTR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie neturowe
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Wskaźnik: 155 Mb/s Współczynnik kształtu: SFP
Model: FTLF1323P1BTR Długość fali: 1310nm
Dystans: 15km Zasilacz: 3,3V
Złącze: LC Gwarancja: 1 ROK
High Light:

moduł wzmacniacza optycznego

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

FINISAR SFP FTLF1323P1BTR 155 Mb/s 1310nm 15km

OC-3 IR-1/STM S-1.1 Wtykowy transceiver SFP

 

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

 

Cechy:

  • Dwukierunkowe łącza danych do 155 Mb/s
  • Moduł SFP z możliwością podłączenia podczas pracy
  • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
  • Niechłodzony nadajnik laserowy Fabry-Perot 1310nm
  • Dwustronne złącze LC
  • Zgodny z RoHS i bezołowiowy
  • Metalowa obudowa, dla niższych EMI
  • Pojedynczy zasilacz 3,3 V
  • Niskie rozpraszanie mocy <700mW typowo
  • Zakres temperatur pracy w przemyśle: -40°C do 85°C

 

Aplikacje:

  • SONET OC-3 IR-1 / SDH STM S-1.1
  • SONET OC-3 SR / SDH STM I-1
  • Nadaje się do szybkiego Ethernetu


Obraz:

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR 0

 

Uszczelka:

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR 1

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie nam pocztą:sprzedaz@bluetotech.com
 
Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.Możemy dostarczyć różne marki modułów optycznych, takich jak Finisar/Juniper/Cisco/Brocade/AVAYA/ALCATEL/ERICSSON/Avago/Source/WTD/JDSU/INTEL itp. Mamy wystarczająco dużo zapasów w magazynie, aby szybko dostarczyć.
 

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR 2

155 Mb / s OC-3 IR-1 / STM S-1.1 Wtykany transceiver SFP 1310nm 15 km FTLF1323P1BTR 3

 

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas