Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy SFP

Moduł 10B 10KM Transceiver światłowodowy FINISAR SFP LR FTLX1471D3BTL

Moduł 10B 10KM Transceiver światłowodowy FINISAR SFP LR FTLX1471D3BTL

10G 10KM Fiber Transceiver Module FINISAR SFP LR FTLX1471D3BTL
10G 10KM Fiber Transceiver Module FINISAR SFP LR FTLX1471D3BTL

Duży Obraz :  Moduł 10B 10KM Transceiver światłowodowy FINISAR SFP LR FTLX1471D3BTL Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Malezja
Nazwa handlowa: FINISAR
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: FTLX1471D3BTL
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pikantne uszczelnienie
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Oceniać: 10g Długość fali: 1310nm
Dystans: 10 km
High Light:

moduł światłowodowy transceivera

,

optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Moduł FINISAR SFP LR 10G 10KM FTLX1471D3BTL Transceiver

100% nowa oryginalna marka

Gwarancja 1 rok

Dongguan Blueto Electronics & Communication Co., Ltd jest profesjonalnym producentem komponentów pasywnych z włókna optycznego, zlokalizowanym w chińskim mieście Dongguan. Posiadamy doświadczonych inżynierów i pracowników produkcyjnych, specjalizujących się w opracowywaniu i wytwarzaniu światłowodów, w tym kable światłowodowe, warkocze, adaptery , Złącza, tłumiki, moduły nadawczo-odbiorcze SFP, skrzynki zaciskowe, tace splotów, tuleje ochronne, kapturki przeciwpyłowe, buty itp.

W tym czasie nasza firma posiada certyfikat, ISO9001: 2008, posiadający projekt, produkcję, opakowanie, statek, obsługę klienta, aby wychwycić różne potrzeby klientów.

Nasza firma posiada grupę dobrze wykształconych kadry zarządzającej i technicznej. Od momentu założenia firmy przestrzegamy zasady "pierwszej jakości, doskonałych usług", a naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów.

Zapraszamy klientów, stowarzyszenia przedsiębiorców i przyjaciół z całego świata do skontaktowania się z nami i szukania współpracy dla obopólnych korzyści.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Jonay Xie

Tel: +8615913723243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas